Sinoć je na Centru malih športova nastavljeno natjecanje u sklopu Agram MNL MZ grada Ljubuškog. Odigrane su četiri utakmice u kojima su postignuti sljedeći rezultati: juniori Ljubuški2 – Humac1 3:3, juniori Ljubuški3 – Radišići/Mostarska Vrata 3:5, seniori Ljubuški1- Hardomilje 9:0 i  seniori Prolog – Vitina 5:1.

Iz konačnih rezultata utakmica vidljivo je da je puno više uzbuđenja i neizvjesnosti bilo u juniorskom uzrastu.

Večer su otvorili juniori Ljubuškog2 i Humca1 i u zanimljivoj i uzbudljivoj utakmici na kraju odigrali neriješeno, 3:3. Strijelac sva tri gola za Ljubuški2 bio je Ante Raguž, a za Humac1 pogađali su Mate Pilatić, Ante Rupčić i Borna Matić.

Ništa manje uzbuđenja i neizvjesnosti nije bilo ni u drugoj juniorskoj utakmici u kojoj su Radišići/Mostarska Vrata slavili protiv Ljubuškog3 rezultatom 5:3. Za Radišiće/Mostarska Vrata dva pogotka je postigao Mladen Ereš, a po jedan su dodali Ivan Skoko, Ivano Tomić i Rafael Luburić. Luka Tokić, Pavel Dodig i Nikola Petković postigli su po jedan pogodak za momčad Ljubuškog3.

U prvoj utakmici seniora Ljubuški1 nije imao nikakvih problema protiv momčadi Hardomilja i na kraju je slavio s uvjerljivih 9:0. Filip Brekalo postigao je tri pogotka, po dva su dodali Veselko Vištica i Mislav Ramljak, jedan Antonio Čuljak, a Hardomiljčani su ih počastili jednim autogolom.

U posljednjoj utakmici večeri Prolog je, lakše od očekivanog svladao Vitinu rezultatom 5:1. Kod momčadi Prologa briljirao je Ivan Herceg koji je postigao četiri pogotka, a jedan put je mrežu Vitine zatresao Alen Govorko. Poraz Vitine ublažio je Dejan Rašić.

Liga se nastavlja večeras, na programu su četiri susreta koja se igraju prema sljedećem rasporedu: u 19,30 sati juniori Pregrađe – Ljubuški1, u 20,15 sati juniori Studenci – C/C/M, u 21 seniori Teskera – Radišići  i u 22 sata Humac – Crveni Grm.

Radio Ljubuški