Najgora vlast ikada, neradnici koji uzimaju novac sve siromašnijih građana
Bosanskohercegovački parlamentarci svoj su “nerad” debelo naplatili. Protekle četiri godine nagradili su sami sebe i povećanjem plaća. Je li aktuelni saziv Zastupničkog doma Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine najgori do…