Što se dogodilo trojici mladića u Neumu? Liječnici u Mostaru im rekli: “Da ste popili još gutljaj, to bi bio kraj za vas!”
Trojica 20-godišnjaka iz Srebrenika prije dva dana boravili su u Neumu, prilikom čega su se otrovali pićem. Portalu “Avaza” javio se član obitelji jednog od mladića (op.a. identitet poznat redakciji)…