Paralelno s elitnim nogometnim natjecanjem Ligom prvaka, startala je i Uefina Liga prvaka mladih. U njoj nastupaju i juniori hrvatskog prvaka Dinama koji su na otvaranju svladali vršnjake Chelseaja 4:2.

Dinamo i Chelsea u Ligi prvaka mladih

Lovro Gubijan zabio je već u 6. minuti za vodstvo Dinamovih juniora. Gabrijel Rukavina je u 20. minuti povisio na 2:0, a devet minuta poslije engleska momčad smanjila je zaostatak preko Lea Castledinea

Na odmor su igrači Ivana Senzena otišli s dva gola prednosti nakon što je u 34. minuti za 3:1 pogodak postigao Anes Krdžalić. Pogotkom su Dinamovi juniori otvorili i nastavak utakmice i već u 48. minuti Fran Topić bio je strijelac za 4:1.

U 82. minuti svoj drugi pogodak na utakmici zabio je mladi Chelseajev veznjak Casltedine za konačnih 4:2.