Mađarska i Francuska od 15 sati igraju utakmicu drugog kola Skupine F Europskog prvenstva. Dvoboj se igra u Budimpešti, a prijenos možete pratiti na Drugom programu HTV-a.

Mađarska – Francuska 1:0

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45+2′ GOOOOL! Fiola šokirao Francuze nakon apsolutne dominacije. Mađarska vodi 1:0! Lijepa kombinacija Mađara, išao je Fiola 1 na 1 s Llorisom i sigurno poentirao

45′ Igrat će se, zbog nekoliko prekida, pet minuta sudačke nadoknade

42′ Sallai je bio u dobroj poziciji, otvorilo se nešto prostora za Mađarsku, no pogodio je vlastitog suigrača

33′ Solo akcija Mbappea, udarac nije precizan

31′ Mbappe je izvrsno pronašao Benzemu, ali francuski napadač iz fantastične pozicije promašuje cijela vrata

27′ Szalai je izašao iz igre zbog ozljede, a ušao je Nikolics. Upravo je on dobio loptom u glavu nakon slobodnog udarca Griezmanna, no sve će biti u redu s njim

24′ Vruće je u Budimpešti i igrači su dobili pauzu za osvježenje

17′ Mbappe puca glavom pokraj gola! Još jedna prilika za Francuze

13′ Gulacsi brani pokušaj Benzeme, Griezmann je natrčao, no i tada je obranio udarac Francuza vratar mađarske reprezentacije

10′ Pavard je dobio žuti karton, a Kleinheisler je dobio priliku za ubačaj iz slobodnog udarca. Lloris je uhvatio loptu na kraju akcije

3′ Slobodan udarac za Mađarsku u dobroj poziciji za centaršut, no Francuzi su se obranili

1′ Počela je utakmica!

MAĐARSKA: Gulacsi – Botka, Orban, Szalai – Nego, Kleinheisler, Nagy, Schafer, Fiola  – Sallai, Szalai

FRANCUSKA:Lloris – Pavard, Varane, Kimpembe, Digne – Pogba, Kante, Rabiot – Griezmann – Benzema, Mbappe

Portugal i Francuska u skupini F imaju po tri boda, a Njemačka i Mađarska su bez bodova.  Kasnije danas igraju Portugal i Njemačka (18 sati) te Španjolska i Poljska (21 sat).