Jug AO je u četvrtak upisao drugi poraz na turniru A skupine vaterpolske Lige prvaka. Bolji od njega je sa 15:13 (5:3, 4:4, 2:3, 4:3) bio Marseille.

Marseille je stekao prednost već u prvoj četvrtini koju je dobio sa 5:3, a Jug mu se približio na samo gol razlike u trećoj četvrtini koja je pripala Dubrovčanima sa 3:2. No, u posljednjoj četvrtini ponovno je bio bolji Marseille koji je zadržao prednost i stigao do konačne pobjede. Bila je to već 13. utakmica u 19 dana za jugaše, te drugi poraz u Ostiji, na ‘balon-turniru’ Lige prvaka.

Kod Juga najbolji je s tri pogotka bo Loren Fatović, dok su Javier GarciaMarko Žuvela i Paulo Obradović upisali po dva gola. Marseille su sa po tri gola predvodili Igor KovačevićAnte Vukičević i Ugo Crousillat.

Nakon sedam odigranih susret Jug AO je drugi na ljestvici sa 15 bodova, tri manje od prvoplasiranog Pro Recca. Marseille je četvrti sa sedam bodova.