Nogometaši Napolija pobijedili su Milan s 1-0 (0-0) u posljednjoj utakmici 27. kola talijanske Serie A odigranoj na San Siru. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Politano u 49. minuti.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ušao je u igru u 60. minuti i u 71. minuti odlično pucao glavom, ali je Ospina obranio njegov udarac pod gredu. U nervoznoj završnici utakmice Rebić je zbog nesportskog ponašanja zaradio crveni karton.

Milan je ovim porazom ostao devet bodova iza vodećeg gradskog suparnika Intera, koji je u nedjelju slavio s 2-1 na gostovanju kod Torina.

Vodeći Inter ima 65 bodova, a drugoplasirani Milan ima 56 uz utakmicu manje. Juventus je treći s 55 bodova i također utakmicom manje od Intera. Atalanta je četvrta s 52 boda, a po 50 ih imaju Napoli i Roma.