Lokomotiva – Hajduk 0:2

Nogometaši Hajduka pobijedili su na gostovanju kod Lokomotive s 2:0. U Kranjčevićevoj je Hajduk dobro ušao u susret, nakon čega su igrači Lokomotive stvorili dvije dobre prilike, ali su gosti iz Splita prvi došli u vodstvo preko Marka Livaje u 15. minuti. Na poluvrijeme se otišlo s blagom terenskom inicijativom gostiju i samo dva udarca Lokomotive na gol Lovre Kalinića.

Igrači Hajduka su bolje otvorili i drugo poluvrijeme te preko Umuta u 48. minuti povećali vodstvo u Zagrebu na 2:0, na asistenciju Marka Livaje, koji se tako prometnuo u prvo ime susreta – gol i asistencija. Uprava Hajduka može zadovoljno trljati ruke zbog dovođenja Livaje. U 62. minuti turski napadač mogao je zabiti i svoj drugi gol, lopta je već prošla Hendiju, ali je uspio “očistiti” Salihu.