Noćas je odigrano osam utakmica na NBA parketima. Bojan Bogdanović je postigao 17 koševa u pobjedi Utah Jazza, a Luka Šamanić dva koša za osam minuta na parketu u dramatičnoj utakmici protiv Indiane.

Dallas Mavericksi su uvjerljivo slavili na gostovanju kod Washington Wizardsa s 109:87. Luka Dončić je za goste upisao 26 koševa, 8 skokova i 6 asistencija. Westbrook je za domaćina postigao 26 koševa, ali nedovoljno za pobjedu. New York Knicksi su također slavili na gostovanju u Detroitu. Pobijedili su s 125:81, a Knickse su predvodili Randle s 29 koševa i Bullock s 22 koša. Miami je na domaćem parketu bio bolji od Clevelanda. Bam Adebayo je za Miami upisao 18 koševa, dok 26 koševa Sextona i 19 Princea nisu bili dovoljni za nešto ozbiljnije protiv Heata.

Philadelphia je bila bolja na domaćem parketu od Minnesote s 122:113. Kod poraženih je briljirao Towns s 39 koševa i 14 skokova. Kod Philadelphije je Harris ubacio 32 koša. Indiana Pacersi su na gostovanju slavili protiv San Antonio Spursa nakon produžetaka s 139:133. LeVert je za Indianu ubacio 26 koševa, dok je za Spurse DeRozan upisao 25 koševa, Luka Šamanić je za Spurse postigao 2 koša i upisao 3 skoka za 8 minuta na parketu. Košarkaši Utah Jazza su na domaćem terenu uvjerljivo porazili Orlando s 137:91. Mitchell je s 22 koša predvodio Jazz, dok je Bojan Bogdanović imao zapažen učinak za 23 minute na parketu od 17 koševa, 4 skoka i dvije asistencije. Portland Trail Blazersi su bili nemilosrdni protiv Oklahome. Upisali su pobjedu od 133:85. McCollum je za domaćina ubacio 20 koševa, dok je za goste Williams upisao 18 koševa. Sacramento Kingsi su na domaćem parketu tijesno poraženi od Milwaukee Bucksa s 129:128. Milwaukee je predvodio Holiday s 33 postignuta koša i 7 skokova te 11 asistencija. Davis i Fox su postigli po 27 koševa za Sacramento.