U susretu 24. kola regionalne košarkaške ABA lige Cibona je poražena u Laktašima od vodeće Igokee s 80-88.

Igokea je vodila praktički cijelu utakmicu, a posljednju četvrtinu je ušla s vodstvom od 11 koševa razlike (64-53).

Cibona se četiri minute prije kraja primaknula na četiri koša minusa (74-70), no domaćin je serijom 7-0 pobjegao na 81-70 i zatim mirno priveo susret kraju.

Domaćine su do 19. pobjede predvodili Marko Jošilo s 15 koševa te Steven Gray i Anthony Clemons s po 13 koševa. Kod Cibone najefikasniji su bili Darko Planinić s 15, Krešimir Radovčić s 13 i Lovro Gnjidić s 11 koševa.

Igokea vodi na ljestvici s 42 boda, Crvena zvezda, Mornar i Budućnost imaju po 39 bodova.

Zadar je deveti s 31 bodom, koliko ima i Split na 10. mjestu. Cibona drži 12. mjesto s 29 bodova, koliko ima i Krka.