Sinoć je na NBA parketima odigrano sedam utakmica. Ivica Zubac upisao je 12 koševa u pobjedi Clippersa kod Houstona.

Atlanta je na domaćem terenu svladala Miami s 118:103, a pobjedu je izborila u zadnjoj četvrtini u kojoj su se “odlijepili” na plus 9. Bogdan Bogdanović je predvodio domaćina s 21 košem, a za Miami, Kendrick Nunn je postigao također 21 koš, ali nedovoljno za pobjedu. Brooklyn Netsi su na domaćem terenu slavili protiv Boston Celticsa s 109:104. Harris je za domaći sastav postigao 20 koševa, dok Tatumovih 38 koševa i 10 skokova nije bilo dovoljno za pobjedu Celticsa.

Charlotte Hornetsi na domaćem terenu svladali su Cleveland Cavalierse s 108:102. Miles Bridges je za Hornetse postigao 25 koševa uz 10 skokova, dok je Collin Sexton za goste upisao 28 koševa uz 7 skokova. Los Angeles Clippersi svladali su na gostovanju Houston Rocketse. Goste je predvodio Paul George s 33 koša i 14 skokova. Ivica Zubac je za Clipperse ubacio 12 koševa uz 8 skokova i jednu asistenciju za 24 minute na parketu. Washington je uvjerljivo slavio na gostovanju kod Oklahome s 129:109. Russell Westbrook je predvodio Washington do pobjede s 37 koševa, 11 skokova i 11 asistencija.

Izvor:pogled.ba