U prvom susretu polufinala doigravanja HMNL-a odigranom u Omišu branitelji naslova su slavili protiv Futsal Dinama s 3:1, pa će plasman u finale tražiti u uzvratu sljedeći vikend u Zagrebu.

Domaćina je u vodstvo doveo Kustura u 17. minuti nakon ubačaja Jelovčića iz kornera. Prvi udarac odsjeo je na vratnici, no onda je odbijenu loptu Kustura pospremio u mrežu. Na 2:0 povisio je Jurlina minutu kasnije nakon prodora i ubačaja Jelovčića. Prvo je efektno pucao Sekulić, a opet je odbijena lopta pomogla domaćinu, do nje je došao Jurlina i iz blizine zatresao mrežu.

U drugom poluvremenu za 3:0 je u 24. minuti pogodio Sekulić, kojeg je proigrao PerišićPrgomet je u 39. minuti smanjio na konačnih 3:1.

Ovo je četvrta pobjeda Olmissuma protiv Futsal Dinama ove sezone, dvaput su bili bolji u prvenstvu i jednom u Kupu.

U drugom polufinalnom susretu Novo vrijeme Apfel je na svom parketu s 3:1 iznenađujuće poraženo od šibenske Crnice, za koju su  strijelci bili Stojković i dvaput Šamija.