Hrvatska nogometna reprezentacija jučer je s Armenijom odigrala 1:1 u prvoj pripremnoj utakmici uoči Europskog prvenstva, a danas su igrali i naši protivnici iz skupine.

Engleska je na Riverside stadionu u Middlesbroughu minimalno slavila protiv Austije 1:0. Pobjednički pogodak postigao je igrač Bukayo Saka u 57. minuti.

Škotska je pak, s druge strane, remizirala s Nizozemskom u Portugalu 2:2. Škoti, koji su bili bez sedmorice igrača koji nisu otputovali u Algarve iz predostrožnosti nakon što je veznjak John Fleck bio pozitivan na koronavirus, poveli su u 11. minuti preko Handryja.

Na 1:1 izjednačio je Depay u 17. minuti. Škotska zabija drugi gol u 64. minuti preko Nisbeta, a konačnih 2:2 svojim drugim golom postavio je Depay.

Od ostalih utakmica ističe se pobjeda Francuske protiv Walesa, bilo je 3:0, a golove su zabili Mbappe (35), Griezmann (48) i Dembele (79).