Dinamo i Istra sutra igraju zaostalu utakmicu četvrtog kola Prve HNL. Istra se trenutno nalazi na osmoj poziciji, a Modri su treći i ulaze u ovu utakmicu kao veliki favoriti. Ipak trener i igrači Istre vjeruju kako je moguće iznenađenje.

– Sutra nas očekuje utakmica protiv jedne od najboljih ekipa HNL-a. Mislim da će sutra biti odlična prilika da se natječemo i odigramo dobru utakmicu, kao što smo odigrali i prošlu s njima na Maksimiru. Mislim da imamo šansu, ako budemo agresivni i pokažemo svoje najbolje strane, poručuje trener Gonzalo Garcia.

Igrači Istre s pravom vjeruju u iznenađenje, posebno što igraju na svom stadionu. Ove sezone već su uzeli bodove Dinamu pa ne vide zašto ne bi to učinili opet: 

– Dinamo je uvijek favorit s kim god da igra u ligi. Mi sigurno imamo svoje šanse, mislim da ih možemo ugroziti. Oni su sada u dobrom nizu i napravit će sve da pobijede, ali mislim da mi imamo dobru ekipu i da igramo dobar nogomet, možemo ih ugroziti, poručuje hrabro Luka Marin.

Izvor:hrt.hr

error: Content is protected !!