Sevilla je u zaostaloj utakmici četvrtog kola La Lige dočekala Barcelonu i odigrala neriješeno, 1:1, pa nije iskoristila kiks Real Madrida protiv Cadiza za znatnije smanjenje bodovnog zaostatka.

Domaćin je u kišnim uvjetima na Sanchez Pozjuanu poveo u 32. minuti nakon uigrane akcije, loptu je iz kornera prizemno izveo hrvatski nogometaš Ivan Rakitić, a nogometaši Seville su svojim kretnjama oslobodili prostor za Papua Gomeza, koji je s druge strane šesnaesterca dotrčao do lopte i smjestio je u mrežu!

Barcelona je izjednačila u 45. minuti pogotkom Ronalda Arauja nakon što je u peterac iz još jednog kornera ubacio Dembele.

Početkom nastavka nekoliko je prilika imala Sevilla, a u 64. minuti je igrač domaćina Kounde u glavu pogodio Jordija Albu, koji mu je nešto dobacio, te je dobio crveni karton.

Barca je s brojčanom prednošću imala velike prilike u 82. i 86. minuti, prvo je najviši u skoku, ali i neprecizan bio Gavi, a potom je Dembele pogodio stativu!

Izvor:pogled.ba