U subotnjim susretima 21. kola Druge HNL Orijent 1919 je svladao Dubravu Tim Kabel sa 2-1, Solin je nadigrao Opatiju sa 1-0, dok su Kustošija i jarun podijelili bodove igravši 1-1.

Važne bodove u borbi za ostanak igračima Solina osigurao je Tony Livančić u 83. minuti. Solin je s ova tri boda skočio na 10. mjesto sa 27 bodova, devet više od posljednje Opatije.

Pretposljednja Kustošija ima bod više od Opatije nakon što je odigrala 1-1 protiv Jaruna. Poveli su gosti pogotkom Raula Florucza u 38. minuti, ali je na samom kraju prvog dijela izjednačio Grgić. Šesti Jarun je sada na 29 bodova.

Orijent 1919 je ostvario premijernu pobjedu u nastavku sezone, na domaćem terenu je svladao Dubravu Tim Kabel 2-1 i to pogotkom Mulca u iz jedanaesterca u četvrtoj minuti nadoknade. Četvrti Orijent sada se bodovno izjednačio s trećom Dubravom, oba sastava imaju po 33 boda, šest manje uz utakmicu više od vodećeg Varaždina, a četiri manje uz također utakmicu više od drugog Rudeša.