Iako su početak Tudorovog mandata u Marseilleu obilježile turbulencije i sukobi s ekipom, njegov učinak u prvih nekoliko utakmica izgleda sjajno. Nakon pobjeda protiv Reimsa i Nantesa, te remija s Brestom, Marseille je danas s 0:3 na gostovanju deklasirao Nicu, svoje velike rivale na francuskom Jugu.

Podsjetimo, prošle sezone ova utakmica bila je najuzavrelija u Europi i to upravo na Niceinom terenu kada su domaći navijači s tribina gađali zvijezdu Marseillea Dmitryja Payeta, nakon čega je došlo do općih nereda i prekida utakmice. Danas je junak Marseillea bio novopridošli napadač Alexis Sanchez, piše Index.hr.

33-godišnji Čileanac zabio je dva pogotka, a treći je dodao lijevi bek Nuno Tavares. Marseille je odigrao sjajno prvo poluvrijeme i konačni rezultat bio je postavljen već u 42. minuti. Trenutno je Tudorova ekipa na vrhu Ligue 1.