Nogometaši Juventusa pred svojim su navijačima svladali Speziju s 2-0 u dvoboju 4. kola talijanske Serie A, dok je Napoli kod kuće odigrao samo 1-1 protiv Leccea.

Gosti su imali prvi priliku za vodstvo u 25. minuti, ali je Lorenzo Colombo propustio realizirati kazneni udarac. Samo dvije minute poslije je makedonski reprezentativac Elif Elmas donio je prednost Napoliju.

Colombo se iskupio za promašeni jedanaesterac u 31. minuti, sjajnim pogotkom u rašlje za 1-1. Iako je domaća momčad bila nadmoćna u drugom poluvremenu, Napoli do novog pogotka nije došao pa je Lecce odnio veliki bod sa stadiona Diego Armando Maradona.

Kristijan Bistrović ostao je među pričuvnim igračima Leccea koji nisu zaigrali.

Juventus je u Torinu svladao Speziju s 2-0. Mrežu gostiju zatresao je Dušan Vlahović u 9. minuti, sjajno izvedenim slobodnim udarcem. Konačnih 2-0 postavio je Arkadiusz Milik u drugoj minuti sučevog dodatka na kraju dvoboja.

Nogometaši Sampdorije postigli su prvi pogodak u novoj sezoni Serie A kojim su osvojili bod pred svojim navijačima u dvoboju 4. kola protiv rimskog Lazija, koji je završio 1-1.

Nakon nepotpunog četvrtog kola u vodstvu je Roma s 10 bodova, ispred Intera koji ih ima devet. Napoli, Juventus, Milan i Lazio imaju po osam bodova.