U utakmice dvoje neravnopravnih protivnika rukometašice Izviđača deklasirale su Jedinstvo iz Brčkog 48:28 (23:13).

Pod zanimljivost na ovoj utakmici mogao bi se navesti podatak da su gostujuće rukometašice povele 0:1 u 4.minuti, a onda su krenule domaće rukometašice. Do polovice poluvremena bilo je plus četiri 10:6 u 15.minuti, a u 19-oj je već bilo 14:6, a do odmora prednost je narasla na deset golova 23:13.

I u drugom poluvremenu slična slika, prednost domaćina je postupno rasla pa je tako u 50.minuti bilo 38:21, a dvije minute kasnije 41:22 da bi završilo 48:28.

Marija Brkić je postigla 10 golova za Izviđač, Matea Nosić dodala je 9, a Andrea Boras, Anđela Boras i Azra Letić postigle su po 5 golova. Kod Jedinstva Ivana Nedić je pogodila 10 puta, Jelena Lukić 9, a Irena Pajić je zabila 6 golova.