Rukometaši Izviđača zabilježili su još jednu pobjedu koju su izborili teže od očekivanog, ali s nova dva boda za jedan su se korak približili osvajanju titule prvaka. Iako će se ova pobjeda (30:27) brzo zaboraviti ipak ćemo spomenuti par zanimljivosti. U prvom poluvremenu vratari Izviđača nisu imali niti jednu obranu, dok je na suprotnoj strani Faris Žiga imao šest u prvih trideset minuta.

Prvih petnaestak minuta Izviđač bi poveo s dva gola razlike, a Bosna je stizala, tako je u 3.minuti bilo 3:1, u 5-oj 3:3, u 9-oj 6:4, u 14-oj 8:6. Prvi put tri gola prednosti Izviđač je imao u 22.minuti (12:9), minutu kasnije i 13:9, a onda je jednostavno stao, do kraja poluvremena nije postigao gol, a gosti jesu sedam pa se na odmor otišlo pri rezultatu 13:16.

Iako su gosti na početku nastavka poveli i četiri razlike 13:17 vidjelo se da su skauti u nastavak ušli odlučnije i već u 37.minuti poravnali rezultat na 18:18. Minutu kasnije Izviđač je poveo, serijom 6:0 došao do prednosti 23:18 u 41.minuti. Prednost Izviđača u 49.minuti bila je šest golova 27:21, ali je opet došlo do pada u igri, nekoliko lopti bačenih „u bunar“ i dva-tri neiskorištena zicera omogućili su Bosni da se primakne na tri gola u 54.minuti (27:24), ali pobjeda skauta nije bila ugrožena. Završilo je 30:27.

Ivano Pavlović i Diano Ćeško sa po 6 golova bili su najefikasniji kod Izviđača, Marijan Šaravanja zabio je 5, a Luka Šević 4.Vratar Haris Suljević imao je 5 obrana, od čega jedan sedmerac. Adnan Jamaković i Harun Nafizović postigli su po 7, a Faruk Halilbegović 6 golova. Vratar Faris Žiga ima je čak 17 obrana.