Ovog vikenda počelo je natjecanje u Drugoj nogometnoj ligi – skupina Jug, nogometaši Ljubuškog otvorili su novu sezonu u nedjelju na Babovcu protiv ekipe FK Klis iz Buturović polja.

“U ovaj susret naša ekipa ušla je odlično, imali smo vrhunski ulaz i vodstvo od 2:0, oba pogotka postigao je Marko Čuljak. Kad vodiš dva razlike protiv prošlogodišnjeg prvaka onda se uistinu imaš nadati odličnoj sezoni. Nažalost unatoč iskazanom izgubili smo , na kraju je rezultat bio 2:3 ,pobjedu su odnijeli gostujući. Naša ekipa je mlada, sve su to domaći momci i zadovoljni smo onim što su pokazali na terenu” kazali su za Radio Ljubuški iz NK Ljubuški.

Slijedeća dva susreta pred našim nogometašima su gostujuća, oba u Grudama u srijedu 23. kolovoza 2023. godine u 17.00 sati finale županijskog kupa protiv HNK Grude, te u nedjelju 27. kolovoza protiv iste ekipe drugo kolo prvenstva.

Radio Ljubuški

error: Content is protected !!