Rukometaši Izviđača sinoć su u sklopu 23. kola Premijer lige BiH u Goraždu uvjerljivo slavili protiv istoimenog domaćina rezultatom 40:30 (22:16).

Bila je to 18 ovosezonska prvenstvena pobjeda momčadi trenera Tonija Čoline.

Iako desetkovani, „Skuti“ su od samog početka utakmice imali rezultatsku prednost koju su držali do kraja susreta. Nakon početnih 5:5, Izviđač se „odlijepio“ na 13:6, a poluvrijeme završio prednošću od šest golova razlike (22:16).

U nastavku susreta nije bilo značajnijih promjena, Izviđač je nastavio u pobjedničkom ritmu i na kraju slavio s uvjerljivih 40:30.

Najefikasniji kod Izviđača Milan Vukšić i Zvonimir Lukenda s po pet golova, a gol manje su postigli Marijan Šaravanja ,Matej Šimić i Vasilije Kovač.

U redovima domaćina istakli su se Harun sa šest postignutih golova i Bukva s golom manje.

U idućem kolu, koje je na rasporedu 27. travnja, Izviđač će ugostiti Slogu iz Doboja.

Na toj utakmici bit će proslavljena titula prvaka.