Rukometašice Izviđača su u veoma važnoj utakmici 18. kola Premijer liga za rukometašice došli do nove pobjede.

U Ljubuškom su izabranice Ivana Lovrića došle do pobjede protiv Krivaje rezultatom 41:36 (23:19) i time povećale izglede za ostanak u društvu najboljih.

Ljubušanke su konstantno vodile cijelu utakmicu, a prednost je se kretala od 4 do 7 zgoditaka razlike cijelim tijekom utakmice.

Kod domaćih 15 zgoditaka postigla je Lana Jarak, Matea Nosić je bila precizna 11 puta dok je Anđela Boras dodala deset golova.

Gošće je predvodila Mehinagić s trinaest zgoditaka.

RK Izviđač – ŽRK Krivaja 41:36 (23:19)

GSD Ljubuški – 20.4.2024., Suci: Karan i Danilović (Banaluka), NadzornikSuljević (Sarajevo)
Sedmerci: RK Izviđač 5/5, ŽRK Krivaja 12/11, Isključenja: RK Izviđač (2 minute), ŽRK Krivaja (8 minuta)

RK Izviđač: Skoko, Petrović, Milas, Nosić  11, Luburić, Boras 10, Boras An., Mešić  1, Tokić, Selak, Bezer, Ćatić 2, Hadžović, Jarak 15, Šuta, Krstičević 2, Trener: Ivan Lovrić

ŽRK Krivaja: Bajrić  1, Bašić, Šabić, Bukvić 4, Latifović 2, Ćosić  2, Maglajkić 1, Karahasanović, Frkatović, Mačak 5, Mehinagić 13, Mujkić, Šehić, Latifović, Bašić 8, Trener: Adnan Bašić

Narednog tjedna slijedi doigravanje (liga pet) za ostanak u društvu najboljih.