Ljetovanje u Neumu pretvorilo se u košmar: Trojica mladića završila u mostarskoj bolnici, evo što se dogodilo
Trojica 20-godišnjaka iz Srebrenika sinoć su, kako “Avaz” saznaje, vozilom Hitne pomoći Doma zdravlja Neum dovezeni u Županijsku bolnicu „Dr.Safet Mujić“, gdje su hospitalizrani na Odjelu za interne bolesti. Mladići…