U derbiju 25. kola talijanske Serie A Juventus je u Torinu svladao Lazio s 3:1 i sada je opet treći sa sedam bodova manje od vodećeg Intera.

Juventus je do pobjede stigao preokretom jer je Lazio poveo već u 14. minuti golom Corree. No, prvak je uspio doći do pobjede pogocima Rabiota (39) i dvostrukog strijelca  Morate koji je zabio u 57. minuti te 60. iz kaznenog udarca. Cristiano Ronaldo nije započeo utakmicu i ušao je tek u 69. minuti umjesto Morate.

Juventusu je ovo 15. pobjeda, koja ga je dovela na treće mjesto na tablici sa 52 boda, bodom manje od drugoplasiranog Milana. Prvi je Inter s 59 bodova. Lazio je pretrpio drugi uzastopni poraz, ukupno osmi u ligi i na sedmom je mjestu sa 43 boda.