Temeljem Propozicija natjecanja Agram 18. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja Agram 11. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane, 8.8. 2022. godine postignutim rezultatom.

11. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI

UTAKMICE DOIGRAVANJA (BARAŽA) – LIGA MLADI (U16)

  1. PREGRAĐE – HUMAC (2) 5:4 – nakon penala, 2:2 (1:0), Strijelci: (1:0, Luka Petrović 4′), (2:0, Matej Granić 17′), (2:1, Milan Dedić 21′), (2:2, Ivan Mlinarević 26′).

*Ekipa Pregrađa plasirala se u poluzavršnicu lige igrača do 16 godina.

Strijelci (Liga mladih)

Redni brojIme i PrezimeMomčadBroj golovaUkupno
1.Mihael MandićHar./Hraš.4,4
2.Mate RadišićiHumac (2)1,5,6
3.Josip RadišićHumac (2)1,1
4.Ante (Jadranko) BošnjakStudenci2,1,2,5
5.Leon ZeljkovićStudenci1,1,4,6
6.Luka MatijaševićVašarovići1,1
7.Ivano RosoVašarovići1,1,2
8Petar ZlopašaRadišići1,1
9.Krešo GranićPregrađe7,7
10.Luka VasiljPregrađe1,1
11Matej GranićPregrađe1,1,2
12.Vlado BokšićRadišići1,1
13.Marko DodigHar./Hraš.1,1
14.Petar ZadroVojnići1,1,2
15.Josip RupčićHar./Hraš.1,1
16.Ivan ZadroHar./Hraš.1,1,2
17.Branimir ČavaraLjubuški2,1,3
18.Ivan KraljevićLjubuški1,2,1,4
19.Dominik ŠuvakLjubuški1,3,1,5
20.Matijas AntunovićLjubuški2,2
21.Drago GrubišićHumac (2)1,1,2
22.Luka Petrović Pregrađe1,1,1,3
23.Dorijan BošnjakPregrađe1,1
24.Luka MatijaševićVašarovići1,1
25.Lovro MajićCerno/M./M.V.1,1
26.David PrusinaVeljaci1,1,1,3
27.Blaž BebekVeljaci1,1
28.Zvonimir VučićCerno/M./M.V.1,1,2
29.David HercegLjubuški2,2
30.Marko DodigLjubuški1,1,2,4
31.Domagoj AlilovićStudenci1,1
32.Marko PerićStudeci1,1
33.Josip MišetićVeljaci2,3,5
34.Marin ZovakPregrađe2,2
35.Ante VegarVašarovići2,2
36.Ante MarkićRadišići1,1
37.Domagoj ŠiljegHumac (2)2,2
38.Ivano JelavićVojnići1,1
39.Kristija MucićVojnići1,1
40.Ivan MlinarevićHumac (2)1,1,2
41.Marko ČuljakVeljaci2,1,3
42.Karlo DragičevićCerno/M./M.V.1,1
43.Marin ZovakPregrađe1,1
44.Ivan LuburićStudenci1,1
45.Marko MandićHar./Hraš.1,1
46.Ante SelakHar./Hraš.1,1
47.Marko IlićCerno/M./M.V.1,1
48.Ante VegarVašarovići1,1
49.Kristijan BebekVeljaci1,1
50.Leo RašićVeljaci1,1
51.Milan DedićHumac (2)1,1

Žuti kartoni (mladi)

Redni brojIme i PrezimeMomčadŽuti kartoniUkupno
1.Ivan MlinarevićHumac (2)1,1

UTAKMICE DOIGRAVANJA (BARAŽA) – SENIORI

  1. STUDENCI – LISICE  6:1 (3:0), Strijelci: (1:0, Marin Barišić 1′), (2:0, Hrvoje Brkić 12′), (3:0, Petar Luburić 17′), (3:1, Florian Kraljević 24′), (4:1, Hrvoje Brkić 32′), (5:1, Marin Brkić 35′), (6:1, Marin Barišić 40′).
  2. CERNO/MILETINA/CRNOPOD – ŠIPOVAČA/VOJNIĆI  5:3 (2:1), Strijelci: (1:0, Tomislav Vučić 8′), (1:1, Dario Grbavac 13′), (2:1, Viktor Vučić 19′), (Ivan (Vjekoslav) Grbavac 22′), (2:3, Ivan (Vjekoslav) Grbavac 31′), (3:3, Tomislav Vučić 36′), (4:3, Valentin Ilić 38′), (5:3, Tomislav Vučić 39′).

*Ekipe Studenci i Cerno/Miletina/Crnopod plasirale su se u četvrtzavršnicu lige.

Strijelci (Liga seniora)

Redni brojIme i PrezimeMomčadBroj golovaUkupno
1.Mladen MlinarevićHumac (1)1,1,4,6
2.Dominik HercegProlog1,1
3.Mate HercegProlog3,2,2,7
4.Josip GovorkoProlog1,1
5.Ante MušanVašarovići/Grab1,3,2,6
6.Pero PuljićVašarovići/Grab1,1,2
7.Andrej NosićRadišići2,2
8.Ante GranićVašarovići/Grab1,1
9.Mate MarinovićVašarovići/Grab2,2
10.Alen MušanVašarovići/Grab2,2
11.Nikola JurkovićStudenci2,2,2,6
12.Ivan RagužLjubuški3,3
13.Veselko VišticaLjubuški2,2,1,5
14.Marin BarišićStudenci1,1,2,4
15.Ante BarišićStudenci1,1,2
16.Ivan (Zdenko) GrbavacŠipovača/Voj.2,1,3
17.Matej ŽivkušićŠipovača/Voj.1,1,2
18.Vinko ŠevoGrljevići1,1
19.Miljenko BošnjakPregrađe3,4,1,8
20.Filip BebekPregrađe1,1,2
21.Dominik ŠiljegLisice5,1,6
22.Jozo BilićLisice3,3,6
23.Andrija BilićLisice3,3
24.Damir PetrušićCrveni Grm1,1
25.Luka HercegCrveni Grm1,1,2,4
26.Ivan BubaloStubica/Z./B.4,2,6
27.Frane JurkovićStubica/Z./B.1,2,3
28.Ilija MišetićVeljaci1,2,3
29.Drago BabićVitina/Otok1,1
30.Nikola GranićTeskera1,1
31.Marko ŠunjićRadišići2,1,2,5
32.Andrej NosićRadišići1,1
33.Martin ŠutaRadišići1,1
34.Adrian HercegProlog1,1
35.Ivan (Ilijin) HercegProlog1,12
36.Mario HercegProlog1,1
37.Ivan (Vjekoslav) GrbavacŠipovača/Vojnići1,2,3
38.Hrvoje BrkićStudenci2,2,4
39.Marko ČuljakLjubuški1,1
40.Marin VidovićPregrađe5,1,6
41.Ljubo RamljakPregrađe1,1
42.Matej ŠaracPregrađe3,3
43.Tomislav PrimoracPregrađe1,1
44.Tomislav VidovićPregrađe1,1
45.Antonio VučićCerno/M./C.1,1
46.Tomislav VučićCerno/M/.C.4,3,7
47.Zvonimir VučićCerno/M./C.1,2,3
48.Tomislav DodigStubica/Z./B.1,1,2
49.Dragan JelavićVeljaci1,1
50.Mate PeharHumac (1)1,2,2,5
51.Ivan MatijaševićVašarovići/Grab1,1
52.Marin BrkićStudenci2,1,3
53.Josip ČolakGrljevići1,1
54.Rade PetkovićStudenci2,2
55.Stipe ZadroGrljevići1,1
56.Blaž LaucStudenci1,1
57.Drago JelavićTeskera3,3
58.Mile ZelićTeskera1,1
59.Tomislav BezerTeskera1,1
60.Domagoj PetrovićHumac (1)1,1
61.Gabriel SabljićHumac (1)1,1
62.Mateo KraljevićLisice1,1
63.Mislav RamljakPregrađe1,1
64.Marko BošnjakPregrađe1,1
65.Viktor VučićCerno/M./C.2,1,3
66.Karlo DragičevićCerno/M./C.1,1
67.Franjo VučićCerno/M./C.2,2
68.Drago GrubišićHumac (2)1,1
69.Dominik PavićHumac (2)1,1
70.Dado MucićHumac (2)1,1
71.Antonio PetrušićVitina/Otok1,1
72.Ivan MajićVitina/Otok1,1
73.Ivan PaponjaStubica/Z./B.1,1
74.Matej NižićCrveni Grm1,1
75.Ante NižićCrveni Grm1,1
76.Dario PetrušićCrveni Grm1,1
77.Marko VujevićHumac (1)3,3
78.Marko BošnjakHumac (1)1,1
79.Petar LuburićStudenci1,1
80.Florian KraljevićLisice1,1
81.Dario GrbavacŠipovača/Vojnići1,1
82.Valentin IlićCerno/M./C.1,1

Žuti kartoni (seniori)

Redni brojIme i PrezimeMomčadŽuti kartoniUkupno
1.Dario GrbavacŠipovača/Vojnići1,1
2.Valentin IlićCerno/M./C.1,1

Raspored utakmica u utorak, 9. kolovoza 2022. godine

R.B.KOLOSKUPINAPAREKIPEDATUM/SAT
52.1/4MLADIA2B3STUDENCIVAŠAROVIĆI9.8.20:00
53.1/8SENIORID2A3CRVENI GRMTESKERA9.8.20:45
54.1/8SENIORIA2D3PROLOGVITINA/OTOK9.8.21:45

Povjerenik natjecanja AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog