Dinamo je došao do jedne od najvećih pobjeda u svojoj povijesti, srušili su engleskog velikana Chelsea s 1:0 u fantastičnoj atmosferi na Maksimiru. Junak je još jednom bio veličanstveni Mislav Oršić.

Odmah nakon pobjede pred kamere je izašao strijelac jedinog pogotka iz 13. minute Mislav Oršić:

– Stvarno ne znam što bih rekao. Atmosfera je bila fantastična. Znali smo da će to biti ovakva utakmica, da ćemo se nonstop braniti i čekati svoju priliku iz kontre. Uspjelo nam je sve što smo zamislili, poručio Oršić za Arenu Sport.

Modri su odoljeli pritiscima svih 90 minuta, ali i u sudačkoj nadoknadi kada su ih gosti opasno pritisnuli:

–  Zadnja linija je sve očistila, Livi je imao dvije, tri fantastične obrane, svatko je dao svoj obol i sretni smo što smo opet pobijedili prvu utakmicu u Ligi prvaka.

Podsjetimo, nakon Tottenhama i West Hama, Dinamov Oršić zatresao je i mrežu Chelseaja na otvaranju ovosezonske Lige prvaka u Maksimiru, što mu je ukupno peti gol engleskim, odnosno londonskim momčadima.