Nakon Tottenhama i West Hama, Dinamov Mislav Oršić zatresao je i mrežu Chelseaja na otvaranju ovosezonske Lige prvaka u Maksimiru.

Oršić je doveo Dinamo u vodstvo u 13. minuti, što mu je ukupno peti gol engleskim, odnosno londonskim momčadima.

Svakako najveći trijumf protiv londonskih klubova, Dinamo je ostvario u ožujku 2021. godine izbacivši Tottenham iz osmine finala Europske lige.

Nakon što su Spursi u prvom susretu pobijedili 2-0, Dinamo je u uzvratu na stadionu Maksimir napravio nevjerojatan preokret i nakon produžetaka slavio 3-0 plasiravši se u četvrtfinale Europske lige.

Junak zagrebačkog susreta bio je Oršić koji je zabio sva tri pogotka za hrvatskog prvaka (62, 83, 106) te izbacio Josea Mourinha i njegovu momčad.

Treću i posljednju pobjedu Dinamo je protiv nekog od londonskih klubova ostvario u prosincu prošle godine pobijedivši na gostovanju West Ham s 1-0 u skupini Europske lige. Pogodak odluke zabio je Mislav Oršić u 4. minuti, a bila je to prva Dinamova pobjeda u Engleskoj u službenoj, natjecateljskoj utakmici.