Prošlog vikenda na međunarodnim biciklističkim utrkama MTB XCO UCI C1 “Grand PRIX Prijedor” koja se održala u nacionalnom parku Kozara u organizaciji Biciklističkog kluba “Kozara” iz Prijedora i UCI C1 XCO utrci “Grand Prix Bihać 2024” koja se održala u Bihaću u organizaciji Brdsko-biciklističkog klub “Daj Krug” iz Bihaća sudjelovali su i biciklisti iz Ljubuškog, članovi BK Ljubuški koji su ovom prilikom ostvarili sljedeće rezultate; Dragana Matić u obje utrke osvojila je 3.mjesto i nova 32 boda na svjetskoj mountainbike ranking listi u UCI kategoriji juniorke (U19), Dragana je sudjelovala kao članica BK Ljubuški a uskoro kreće sa sudjelovanjem u klubu BK Herceg Stjepan, Stipe Luburić u obje utrke osvojio je 4. mjesto i 5. mjesto kategorija U15 muškarci; Gabrijel Vučić osvojio je 8. i 11.mjesto, Ivan Jozić osvojio je 3.mjesto. Na utrkama u amaterskoj kategoriji sudjelovao je i Ivan Prskalo osvojivši 4.mjesto Master B.

Na samom natjecanju sudjelovali su biciklisti iz deset država.