Gradonačelnik Banjaluke i zaposleni u Gradskoj upravi na posao došli biciklom
Na novom parkingu za bicikle ispred Gradske uprave Banjaluka jutros su popunjena sva mjesta, nakon što su zaposleni odlučili iskoristi lijepo vrijeme i na posao doći biciklom. S ciljem promoviranja…